APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

TRAFIC

TRAFIC GÉNÉRATION

Šiuolaikiškas, veržlus ir elegantiškas naujasis RENAULT TRAFIC GENERATION puikiai atitinka naują gyvenimo būdą. Jūsų gyvenimo būdą. Patogus ir išmoningai įrengtas salonas, kurio išdėstymą galima įvairiai keisti, kvieste kviečia jus pabėgti iš miesto.

Stalelis, į lovą išlankstoma užpakalinė sėdynė ir sukiojamos keleivių sėdynės, automatinis oro kondicionierius... Bet kada galite leistis kelionėn. Naujasis RENAULT TRAFIC GENERATION padės įgyvendinti visus jūsų troškimus.

TRAFIC PASSENGER

PRAKTIŠKAS IR UNIVERSALUS Automobiliuose TRAFIC PASSENGER PACK CLIM ir LUX gali sutilpti net iki 9 keleivių, pavyzdžiui, sportininkų, muzikantų ar atostogų išsiruošusių studentų... Nebeliko kliūčių jūsų pomėgiams įgyvendinti.

Salono įranga ir apdaila nenusileidžia autobusams – elegantiški apmušalai ir detalės, oro kondicionierius, patogios sėdynės, daugybė dėtuvių bei pažangus daugialypės terpės ir navigacijos įrenginys... Viskas ko reikia keliaujant su kompanija, kad kelionė būtų nepamirštama.

PATOGUS SALONAS

Dėl naujos automobilio įrangos, keliauti naujuoju RENAULT TRAFIC labai patogu. Patikimas navigacijos įrenginys Carminat TomTom® kelionėje padės sutaupyti laiko. Kabiną galite pertvarkyti taip, kaip jums šiuo metu patogu:

navigacijos įrenginio valdymo pultą galite laikyti specialiame skyrelyje, ant prietaisų skydo įtaisyta patogi A4 dydžio dėtuvė, kurią papildo daugybė centrinio valdymo pulto dėtuvių, todėl erdvę aplink jus galėsite patogiai išnaudoti. Automatinis oro kondicionierius sukurs salone malonią atmosferą. Naudodami greičio reguliatorių - ribotuvą galėsite sutaupyti degalų.

« Atgal
© 2020 UAB Alkesta