APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

ESPACE V

IŠAUŠO NAUJA ERA

 

Su naujuoju RENAULT ESPACE viskas kitaip. Iki šiol nematytas aptakus siluetas, išraiškingos formos ir neįtikėtino lengvumo įspūdis.

Akivaizdūs miesto visureigio bruožai – naujoviška ir unikali šios klasės automobilio vizija. Naujasis RENAULT ESPACE kviečia atrasti tai, kas dar nepatirta.

 

KĖBULO DIZAINAS

 

ĮSPŪDINGOS AKIMIRKOS

Kiekviena automobilio detalė žada malonių įspūdžių. Naujasis RENAULT ESPACE subtilus ir stilingas. Žibintai su LED technologija Pure vision® skaisčiai apšviečia viską automobilio kelyje.

Lengvojo lydinio ratlankiai ir chromuotos detalės pabrėžia išraiškingas automobilio kėbulo formas. Kiekviena detalė liudija miesto visureigio stilių, o įspūdingi pojūčiai vairuojant taps tikru atradimu.

 

VIDAUS DIZAINAS

 

VALDYK SAVO POJŪČIUS

Naujasis RENAULT ESPACE spinduliuoja laisvės pojūtį. Jo vidus užlietas šviesos, o išskirtiniame salone nepaprastai patogu ir vairuotojui, ir visiems keleiviams.

Kuriant salono dizainą buvo pasitelktos itin kokybiškos medžiagos ir pažangios technologijos. Kiekviena akimirka taps nepamirštamu nuotykiu.

 

MALONUMAS VAIRUOTI

 

PASAKIŠKI ĮSPŪDŽIAI

Unikali sistema Renault Multi-Sense® valdo ir darniai suvienija už važiavimo veržlumą atsakingas technologijas: sistemą 4Control®, reguliuojamą pakabą, vairo veikimą, transmisiją, variklio darbą ir garsą, apšvietimą ir t.t.

Pajuskite kitokio lygio vairavimo malonumą, patirkite naujų kvapą gniaužiančių įspūdžių. Rinkitės patys, kada į juos pasinerti, nes tai – laikas, skirtas jūsų malonumui.

« Atgal
© 2020 UAB Alkesta