APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

TRAFIC

LANKSTŪS IR TAUPŪS VARIKLIAI

Naujieji automobiliai RENAULT TRAFIC tiekiami su lanksčiais ir taupiais varikliais. Variklis 1,6 dCi buvo sukurtas pasitelkus kompanijos RENAULT patirtį Formulėje 1. Galimi du šio varikio variantai: su kintamos geometrijos turbokompresoriumi (90 ir 115 AG) ir dCi Twin Turbo (120 ir 140 AG). Twin Turbo kartu su Stop & Start ir Electric Smart Management sistemomis leidžia sumažinti degalų sąnaudas taip, kad jos nesiektų nė 6 l/100 km*. Dėl dvigubo turbokompresoriaus sistemos net ir visiškai pakrautas automobilis veržliai greitėja.

Ši sistema užtikrina didelį sukimo momentą esant nedideliems variklio sūkiams ir didelę galią, kai varikio sūkiai dideli. Varikliai Energy dCi Twin Turbo siūlo nedidelių degalų sąnaudų ir patogaus bei malonaus vairavimo derinį. *Degalų sąnaudos ir CO2 emisija nustatomi laikantis galiojančių teisės aktų reikalavimų.

BIURAS ANT RATŲ

Naujasis RENAULT TRAFIC gali tapti tikru Jūsų biuru ant ratų. Jo kabinoje galima įdiegti galybę naujoviškų techninių sprendimų, padėsiančių lengviau atlikti kasdienius darbus. Visoje kabinoje įtaisytos dėtuvės, kurių bendras tūris siekia 90 l, įskaitant 54 l talpos dėtuvę po keleivio sėdyne, buvo sukurtos taip, kad automobilyje patogiai tilptų visi kasdien darbui būtini reikmenys.

Dėl šiuolaikiško salono, patogios vairuotojo vietos, užpakalinio vaizdo kameros* ir užpakalinio vaizdo veidrodžių Wide View, nepaliekančių nematomų sričių, vairuoti automobilius RENAULT TRAFIC yra nepaprastai patogu bei lengva. Išmaniojo telefono laikiklis*, skyrelis nešiojamajam kompiuteriui*, planšetinio kompiuterio laikiklis* ir stalelis užrašams* – visi kasdien reikalingi daiktai Jums visuomet bus po ranka.

PRAKTIŠKA KRAUNAMOJI DALIS

Naujojo RENAULT TRAFIC kraunamoji dalis praktiškai ir efektyviai panaudojama. Patogios angos pertvaroje suteikia galimybę vežti ir labai ilgus daiktus – kraunamosios dalies ilgis didžiausiais šios kategorijos automobilių rinkoje: 3,75 m (varianto L1) ir 4,15 m (varianto L2). Dėl stačiakampės kėbulo formos naudingoji talpa (5,2 m3 (varianto L1) ir 6 m3 (Varianto L2)) išdėstyta optimaliai.

Naujasis RENAULT TRAFIC gali pasigirti gausia įranga ir priedais, padėsiančiais lengviau sukrauti prekes ir saugiai jas vežti, pavyzdžiui, lentyna palubėje, blokuojama kairiąja užpakalinių durų varčia, iki 18 krovinio tvirtinimo taškų ir laisvų rankų kortele-raktu, kad atrakinti automobilio duris ir patekti į jį butų dar paprasčiau.Be to, naujasis automobilis TRAFIC buvo suprojektuotas taip, kad kėbulo detales montuoti būtų paprasta, taip lengviau pritaikant automobilį bet kokios veiklos poreikiams.

Tvirta konstrukcija

Naujieji automobiliai RENAULT TRAFIC traukia akį veržlia išvaizda ir tvirta konstrukcija

Plačios ir patogios sėdynės

Dėl gaminant panaudoto standaus kamšalo ir kruopščiai suprojektuotos formos, naujojo RENAULT TRAFIC sėdynių šonai puikiai prilaiko vairuotoją ir keleivius. Kiekvienas vairuotojas tikrai patogiai įsitaisys už vairo, nes galima reguliuoti sėdynės aukšti ir juosmens atramą, o vairaratis – reguliuojamo aukščio ir atstumo.

Naujos kartos ESC

Naujos kartos elektroninė stabilumo sistema (ESC) padeda išlaikyti automobilio stabilumą reguliuodama stabdymo jėgą pagal esamą apkrovą ir taip lengviau palaikydama automobilio judėjimo trajektoriją. Dabar ši sistema yra standartinė visų naujojo RENAULT TRAFIC variantų įranga, paturtinta trimis naujomis, kasdieniam automobilio naudojimui būtinomis, funkcijomis: funkcija Extended Grip, padedanti atgauti sukibimą su kelio danga sudėtingomis sąlygomis (ant biraus grunto, purvo ant sniego);

pagalbos pajudant įkalnėje sistema, automatiškai palaikanti slėgį stabdžių sistemoje 2 sekundes, kol vairuotojas nuspaus akceleratoriaus pedalą; priekabos apsaugos nuo švytavimo sistema, aptinkanti ir ištaisanti priekabos nuokrypį nuo važiavimo trajektorijos (sąveiki su papildoma įranga – velkamuoju kabliu).

Automobilių gama, sukurta atsižvelgus į vartotojų poreikius

Du ilgio, du aukščio variantai, furgono variantas ir variantas su dviguba kabina – naujasis RENAULT TRAFIC tenkins įvairių verslo atstovų poreikius ir lūkesčius.

VARIANTAI

Automobiliu pailginta kabina galite vežti ir keleivius, ir krovinius. Tokia kabina galima abiems ilgio variantams: variantui L1 ir variantui L2. Kabinoje galima vežti iki 6 žmonių.

« Atgal
© 2020 UAB Alkesta