APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

KANGOO EXPRESS

  DIZAINAS

 Naujojo RENAULT KANGOO EXPRESS išorė tapo išraiškingesnė, taip pat buvo atnaujintas ir automobilio vidus. Atnaujintas automobilio priekis įkūnija naująjį kompanijos RENAULT stilių. Dabar jį rėmina naujas buferis ir puošia naujos formos žibintai. Salone Jus sutiks atnaujintas prietaisų skydas ir naujos formos vairaratis.

 SAVYBĖS

 Dabar galite rinktis iš daugiau naujojo KANGOO EXPRESS variantų – net iš 3 kėbulo ilgių (Compact, Express ir Maxi), taip pat siūlomos 2, 3 arba 5 vietos (priklausomai nuo versijos ir pasirenkamos įrangos). Automobilio KANGOO EXPRESS siūloma naujovė – 3 vietos salono priekyje.

Naujuosiuose KANGOO EXPRESS įdiegta daugybė naujų techninių sprendimų: tai – ir nauji, taupūs bei efektyvūs varikliai, ir užpakalinio vaizdo kamera, naujos kartos ESP su Extended Grip įranga bei įkalnę įveikti padedančia funkcija, taip pat nauji grotuvai su USB jungtimi ir Bluetooth technologija, multimedijos įranga R-Link su integruota navigacijos įranga. Dabar naujasis KANGOO EXPRESS siūlo daugiau dar praktiškesnės ir funkcionalesnės pasirenkamos įrangos, tokios kaip įvairios pertvaros, užpakaliniai atstumo jutikliai, medinė krovinių skyriaus apdaila, padidintas krovumas ir kt.

 EKO TECHNOLOGIJOS

 Naujieji KANGOO EXPRESS su naujais, taupiais ir labai efektyviais varikliais. Patvarūs ir energingi KANGOO EXPRESS varikliai yra vieni taupiausių šiame segmente. Mažos degalų sąnaudos bei ilgesni, net 40 000 km ar 2 metai, techninio aptarnavimo intervalai (variklio dCi 110 AG) leidžia gerokai sumažinti automobilio eksploatavimo išlaidas.

Automobilio versijos su naujosios kartos varikliais aprūpintos patogiomis bei pravarčiomis funkcijomis, tokiomis kaip prietaisų skydelyje įtaisytas pavarų perjungimo indikatorius bei EKO funkcija, leidžianti sutaupyti iki 10% degalų. EKO važiavimo režimas įjungiamas paspaudus greta rankinio stabdžio įtaisytą mygtuką. Įjungus režimą variklio apsisukimų skalėje įsižiebia atitinkamas indikatorius. Išjungti šį režimą galite stipriai nuspaudę akceleratoriaus pedalą ar staigiai stabdydami.

« Atgal
© 2020 UAB Alkesta