APIE MUSKONTAKTAIUTILIZAVIMAS
MODELIAI SALONE
NUOMA
NAUDOTI AUTOMOBILIAI
FINANSAVIMAS
DACIA

Apie Alkesta auto

Dacia
-30%

UAB “ALKESTA”, įgaliotasis RENAULT ir DACIA atstovas Lietuvoje, savo veiklą įmonė pradėjo 1966 metais, o 2004 metais atidarė naują modernų RENAULT automobilių pardavimo saloną bei techninės priežiūros centrą. 10 m. darbo patirtį automobilių prekybos srityje turinti UAB “ALKESTA” siūlo plačią RENAULT ir DACIA automobilių gamą, kvalifikuotą techninę pagalbą bei ypatingą dėmesį kiekvienam klientui.

Kartu su gamintoju bei savo partneriais UAB “ALKESTA” siūlo viską savo klientų patogumui – nuo nemokamo RENAULT ir DACIA automobilių techninio patikrinimo akcijų (du kartus per metus), iki ypatingų RENAULT lizingo sąlygų įmonės klientams.

Klientai, atvežę automobilius garantiniam remontui, remonto laikotarpiu gali naudotis kitu – pakaitiniu automobiliu. Remontuojantiems savo automobilius UAB “ALKESTA” po garantinio laikotarpio, kitas automobilis remonto laikotarpiui išnuomojamas už simbolinę kainą.

Be to, teikiama visą parą veikianti “Renault Assitance” paslauga garantiniams automobiliams. Sugedus tokiam automobiliui, bet kuriuo paros metu jis bus nugabentas į artimiausią autorizuotą RENAULT servisą.

Įmonė taip pat prekiauja originaliomis RENAULT ir DACIA atsarginėmis dalimis ir aksesuarais.

Įmonė gali pasiūlyti ir įvairių naudotų automobilių, kadangi klientai gali pasikeisti savo seną automobilį į naują RENAULT ar DACIA automobilį.

« Atgal
© 2020 UAB Alkesta